İş Ortamı

2700 metre kare kapalı alanda imalat yapan firmamız, Yüksek çatı ve iyi havalandıran bir ortamda iş arkadaşlarımızla uzun yıllara dayanan 35 yıllık tecrübe ve 25 yıl aynı adreste hizmet vermekle birlikte çalışma ve iş tecrübemizle A- kalite işler yapmaktayız.

İmalat için,

-Desen çalışmalarında ve yeni modeller oluşturmakta hız ,beğeni ve isteklere cevap verecek kadroya sahiptir, kalıp aşaması ve 10 print makinamızla filmi direk kalıp üstüne basarak en kaliteli baskılar yapabilmek için gerekli donanıma sahiptir.

-Kalıpların deseni direk Kalıba basılıp çekilmekte ve en iyi hassasiyet ve keskin kenar hatları elde etmekteyiz.. Bir kıyaslama yapacak olursak filme göre % 30 daha iyi çekim sonuçları.

(10 Print Kalıp Baskı Makinası incelemenizi tavsiye ederiz….)

-Boya ve numune çalışmaları titizlikle yapılmaktadır. Bilgi kayıplarına ve geçmiş de yapılmış modellere kolayca ulaşabilmek için program destekli olarak bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

 

(10 Print Kalıp Baskı Makinası incelemenizi tavsiye ederiz….)

-Kullanılan boya ve malzemeler ekotex ve yenilenen standartlarında olup, sağlık ve çevre açısından zararlı kimyasallar içermemektedir.

-İmalat bölümü ahtapot ve oval baskı makinaları konveyor   presler  Sublime için  yüksek kapasiteli Dijital süblime makinaları, Dijital parça baskı makinası (% 100 pamuk -cotton üstüne direk baskı) Çeşitli ebatlarda parça presler,Çalışma ortamı sağlık ve baskı yapılacak ürünler açısından temizliğe en üst derecede önem verilerek düzenlenmiştir.

– Günlük kapasitemiz adet üzerine yüksek adete daha çok basalım üzerine degil, kalite ve farklı çalışmalar üzerine yogunlaşılmıştır. Yapılan baskılar günlük olarak yıkama  testinden geçerek arşivlenmektedir.

-İş güvenliği talimatları en üst seviyede uygulanmakta  Personelimize gerekli eğitimler verilmektedir.

-Covit -19 korona virüs döneminde maske,  hijyen temizlik malzemeleri firma tarafından temin edilmekte kullanımına önem verilmekte sosyal mesafe ve kurallara uyma konusunda sıkı tedbirler uygulanmaktadır.